• Türkçe
  • English
  • 한국어

DSC Otomotiv Koltuk Sistemleri, 2006 yılının Ağustos ayında Hyundai Motor Company’nin dünyadaki en büyük koltuk ve iskelet üreticilerinden biri olan Kore DSC (Daechang Seat Company) liderliği ile kurulmuştur. Koltuk iskelet sistemleri üreten firmamız, 2007 yılı Mart ayında seri üretime başlamıştır.

4200 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren DSC Otomotiv, otomotiv sektörünün en yoğun olduğu bölge olan Kartepe – Kocaeli tesislerinde üretim yapmaktadır. DSC Otomotiv Koltuk Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. ; koltuk iskelet sistemleri üretiminde faaliyet göstermektedir. Üretimimiz tam otomatik hatlarda, gazaltı ve punta kaynak robotları ile yapılmaktadır. Kaynak işlemlerinin yanı sıra montajını yaptığımız koltuk iskeletlerinin detay parçalarının pres ve boru bükme işlemleri de kendi bünyemizde bulunan tesislerimizde yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Otomotiv yan sanayi ürünlerinin imalatında sahip olduğu son teknoloji ile Türkiye’ye ve Dünya’ya hizmet eden, standartlarını sürekli yükselten, müşteri odaklı , güvenilir bir şirket olmak.

 

Misyonumuz

Otomotiv yan sanayi sektöründe müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayarak, kalitesinden ödün vermeyen, çalışanlarına ve müşterilerine saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi yapısıyla kendini sürekli geliştiren bir şirket olmak. Türkiye’de otomotiv sektörünün gelişimine katkı sağlamak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı çalışmak

Müşteri güvenini sağlamak ve gizlilik

Sürekli iyileştirme yapmak ve yeniliğe açık olmak

Çevreyi ve insanları korumak, saygılı olmak

Eğitimli, deneyimli ve katılımcı iş gücüne değer vermek

Dürüstlük, saygı ve güven çerçevesinde çalışmak.